Haber

Doktorlar şaşkın! 5 günde 2 kez hamile kalan genç kadın ikiz doğurdu

Hamileyken ikinci bebeğine hamile kalan genç bayan, bir hafta ortasında ikiz bebeklerini dünyaya getirdi. 26 yaşındaki Odalis Martinez, ilk bebeğini adet döngüsünün son gününde, ikinci bebeğini ise beş gün sonra dünyaya getirdi.

İKİZLER FARKLI ZAMANLARDA DOĞDU

Ultrason doktoru iki çocuk annesine artık birleşmiş Lilo ve Imelda bebeklerinin “farklı boyutlarda” olduğunu ve farklı zamanlarda performans sergilediğini söyledi. Bu olaya süperfetasyon denir ve “son derece nadirdir”. Bayanın döngü sırasında bir yerine iki yumurta bırakması ve her ikisinin de farklı spermler tarafından döllenmesiyle meydana geldi.

“GÜZEL BİR SÜRPRİZ”

Anne, “Kesinlikle şok olmuştum. Birincisi, çünkü onlar ikizdi ve ikincisi, beş gün arayla doğdukları gerçeğini sindiriyordum. İkizlerin nasıl oluştuğunu hiç bilmiyordum, bu yüzden bunun olabileceğini bilmiyordum ve ben de ikizlerin nasıl oluştuğunu bilmiyordum.” gerçekten büyük bir sürpriz oldu.” dedi.

VİDEO 1 MİLYONDAN FAZLA İZLENDİ

Odalis, ender deneyimini TikTok’ta paylaştı ve görüntü 1,5 milyondan fazla görüntülenerek diğer kullanıcıların da ilgisini çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu