Haber
Kayserisporlu Olivier Kemen, Alanyaspor maçında attığı golle mutlu oldu
![](https://boyabatajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/kayserisporlu-olivier-kemen-alanyaspor-macinda-attigi-golle-mutlu-oldu-9feRvKml.webp)
Süper Lig gruplarından Kayserispor’un Kamerunlu oyuncusu Olivier Kemen, bu sezon ilk golünü Alanyaspor maçında attığı golle attı.
Süper Lig’in 11. haftasında Kayserispor, evinde Alanyaspor ile karşılaştı. Maçta sarı-kırmızılılara galibiyet getiren golü Olivier Kemen attı. Alanyaspor karşılaşmasına yedek olarak başlayan ve maçın 60. dakikasında Carlos Mane’nin yerine oyuna giren Olivier Kemen, 64. dakikada topu ağlara göndererek takımını 1-0 öne geçirdi. Golü attıktan sonra büyük mutluluk yaşayan Kemen, maç sonunda sarı-kırmızılı taraftarlarla galibiyeti kutladı.
Son 11. hafta sonunda 8 karşılaşmada forma giyen Olivier Kemen, 1 gol kaydetti. – KAYSERİ