Teknoloji

Cumhuriyetin 100. Yılına Özel 10 Gün Sınırsız İnternet: İşte Detaylar!

Ekrem İmamoğlu başkanlığındaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi, cumhuriyetin 100. yıl dönümüne özel bir kampanya başlattı. İBB, sessiz 100. yılımızda vatandaşlara 10 gün boyunca sınırsız internet imkânı sunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, paylaşımında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda 100 yaşına giren ülkemiz için internet kotalarını kaldırdıklarını duyurdu.

İBB WI-FI noktalarından 10 gün boyunca sınırsız olarak sunulmaya başlanan internet, normal günlerin aksine kotasız olarak vatandaşlara sunuluyor. 21 Ekim – 31 Ekim tarihleri ​​arasında 11 bin Wi-Fi noktasını kapsayan internete erişim için birkaç kolay adımı takip etmek gerekiyor.

Normalde günlük 60 GB kotayla hizmet veren İBB Wi-Fi, 10 gün sınırsız süre boyunca her zamanki gibi İBB Wi-Fi Small uygulamasıyla kullanılabilecek.

Toplu taşıma, kütüphane, kültür merkezleri, üniversiteler, spor tesisleri ve turistik bölgelerde bulunan bu internet noktalarına İBB Wi-Fi küçük uygulaması üzerinden üye olduktan sonra konum izni verilerek bağlanmak mümkün.

Güvenlik açısından sorunsuz olan İBB Wi-Fi’yi herkes kendi TC Kimlik numarasıyla kullanıyor ve yapılan işlemler sadece kullanıcıyı bağlıyor.

develiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu